Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Marii Magdaleny w Łęgonicach Małych

Łęgonice Małe dnia 29.01.2024roku.

OGŁOSZENIE

Parafia Rzymskokatolicka p. w. św. Marii Magdaleny w Łęgonicach Małych informuje, iż  w związku z realizacją zadania  wspófinansowanego ze środków z Rządowego Program Odbudowy Zabytków pn. „Renowacja ołtarza głównego wraz z barokowym obrazem św. Marii Magdaleny w zabytkowym kościele w Łęgonicach Małych” oraz przeprowadzanym  postępowaniu  w trybie zapytania ofertowego  została złożona oferta firmy Monolit Katarzyna Mrozowska-Świerczyńska, ul. Okrzei 13, Piaseczno na kwotę brutto 174 660,00 zł.

Parafia po analizie złożonych dokumentów dokonała rozstrzygnięcia postepowania ofertowego. Wykonawcą zadania została firma Monolit Katarzyna Mrozowska-Świerczyńska, ul. Okrzei 13, Piaseczno, z kwotą  zadania  brutto 174 660,00 zł.

ZAPYTANIE OFERTOWE 2:

Zamawiający:

Parafia Rzymskokatolicka p. w. św. Marii Magdaleny w Łęgonicach Małych Łęgonice Małe 45, 26-425 Odrzywół

Zaprasza do złożenia oferty na zadanie pn.:

zapytanie_ofertowe__v_2_OK.doc

Załączniki do zapytania nr 2:

Zalacznik_bez_tytulu_00019.doc

Zalacznik_bez_tytulu_00016.doc

Zalacznik_bez_tytulu_00013.doc

Zalacznik_bez_tytulu_00010.doc

ZAPYTANIE OFERTOWE     1:

Zamawiający: